در حال بارگذاری...
سامانه اطلاع رسانی و تبلیغات متمرکز سفیر - Digital Signage

تبلیغات مجاورتی

تبلیغات مجاورتی (Proximity Marketing) که تبلیغات محلی نیز نامیده می شود از فن آوری تلفن همراه برای فرستادن پیام های تبلیغاتی به تلفن همراه افرادی که در نزدیکی یک محل کسب و کار هستند، استفاده می کند.

سامانه تبلیغات متمرکز سفیر با بهره گیری از تکنولوژیهای وای فای و بلوتوث امکان ارسال پیام های تبلیغاتی را از طریق این تکنولوژی ها برای مشتریان فراهم می نماید.

بازاریابان تبلیغات مجاورتی می توانند از طریق وای فای یا سیگنال بلوتوث مطالبی را که شبیه به برنامه نرم افزار تلفن همراه است را به صورت خودکار بر روی دستگاه های تلفن همراه مصرف کنندگان باز کنند. این در حالی است که پیام ارسال شده بسیار کاربر پسند بوده و مشتریان را به استفاده مجدد از خدمات ترقیب می نماید.

با استفاده از دستگاه های تلفن همراه می توان به یک جزء اصلی از جامعه مدرن تبدیل شد. امروز بازاریابان حرفه ای موفق نیاز دارند نحوه اتصال موفقیت آمیز به تلفن همراه مخاطب را بدانند. بازاریابان با استفاده از قدرت تکنولوژی وای فای و بلوتوث قادر خواهند بود انواع پیام های تبلیغاتی را به مصرف کنندگانی که هم نزدیک هستند و هم به دنبال خرید می باشند ارسال نمایند.

سامانه تبلیغات متمرکز سفیر تمام امکانات ذکر شده در مورد تبلیغات مجاورتی را در اختیار شما قرار می دهد.

عضویت خبرنامه

آگاهی از جدیدترین فناوری تبلیغات متمرکز در سامانه تبلیغات متمرکز سفیر