در حال بارگذاری...
سامانه اطلاع رسانی و تبلیغات متمرکز سفیر - Digital Signage

پردازش ابری، نمایشگر ابری

پردازش ابری (به انگلیسی: ‪‬Cloud Computing) مدل پردازشی بر پایه شبکه ‌های رایانه‌ای مانند اینترنت است که الگویی تازه برای عرضه، مصرف و تحویل خدمات پردازشی (شامل زیرساخت، نرم‌افزار، بستر، و سایر منابع) با به کارگیری شبکه ارائه می‌کند. «پردازش ابری» از ترکیب دو کلمه پردازش و ابر ایجاد شده است. ابر در اینجا استعاره از شبکه یا شبکه‌ای از شبکه ‌های وسیع مانند اینترنت است که کاربر معمولی از پشت صحنه و آنچه در پی آن اتفاق می‌افتد اطلاع دقیقی ندارد (مانند داخل ابر) در نمودارهای شبکه‌های رایانه‌ای نیز از شکل ابر برای نشان دادن شبکه اینترنت استفاده می‌شود. دلیل تشبیه اینترنت به ابر در این است که اینترنت همچون ابر جزئیات فنی‌اش را از دید کاربران پنهان می‌سازد و لایه‌ای از انتزاع را بین این جزئیات فنی و کاربران به وجود می‌آورد.

به عنوان مثال آنچه یک ارائه‌دهنده خدمات نرم‌افزاری پردازش ابری ارائه می‌کند، برنامه‌های کاربردی تجاری آنلاین است که از طریق مرورگر وب یا نرم‌افزارهای دیگر به کاربران ارائه می‌شود. نرم‌افزارهای کاربردی و اطلاعات، روی سرورها ذخیره می‌گردند و براساس تقاضا در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. جزئیات از دید کاربر مخفی می‌مانند و کاربران نیازی به آشنایی یا کنترل در مورد فناوری زیرساخت ابری که از آن استفاده می‌کنند ندارند.

سامانه تبلیغات متمرکز سفیر با استفاده از ظرفیت های پردازش ابری مفهوم نمایشگرهای ابری را به وجود آورده، و در این زمینه فعالیت و خدمات رسانی می نماید.

در نمایشگرهای ابری شما بدون نیاز به راه اندازی سرور و با استفاده از سرور های شرکت ثامن ارتباط عصر و از طریق اینترنت می توانید داده های نمایشی را ایجاد نموده و در نمایشگر نمایش دهید. استفاده از این تکنولوژی به مقدار زیادی هزینه های شما را کاهش داده و برای شرکت هایی که تعداد زیادی نمایشگر ندارند مفید و مقرون به صرفه می باشد.

عضویت خبرنامه

آگاهی از جدیدترین فناوری تبلیغات متمرکز در سامانه تبلیغات متمرکز سفیر