در حال بارگذاری...
سامانه اطلاع رسانی و تبلیغات متمرکز سفیر - Digital Signage

منو دیجیتال

با استفاده از منو دیجیتال شما می توانید میزان فروش خود را به میزان مطلوبی افزایش داده و این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که تجربه بهتری از خدمات داشته باشند.

با استفاده از منو دیجیتال می توان از راه دور و به صورت آنی پیام های تبلیغاتی را بر روی تعداد نامحدودی دستگاه و بدون نیاز به هزینه مجدد تغییر داد. سامانه تبلیغات متمرکز سفیر امکان ادغام سایر نرم افزارها را با منو دیجیتال فراهم می نماید، به عنوان مثال پیشنهاد کالا بر اساس موجودی انبار یکی از پرکاربردترین ابزارهای این سامانه می باشد.

امکان هدایت فرایند خرید مشتریان از طریق منوهای دیجیتال به شما این امکان را میدهد که با تغییر روند خرید مشتریان به آن ها امکان تجربه بهتری را بدهید. بازخوردی که از رستوران ها بدست می آید این است که تعداد زیادی از سفارش هایی که مشتریان درخواست می دهند از مواد غذایی است که بر روی صفحه نمایش ارائه می شود. همچنین مدیریت رستوران ها به منظور درآمد بیشتر، از صفحه نمایش خود برای تبلیغات محصولات دیگر استفاده می کنند.

هزینه راه اندازی تابلوهای منو دیجیتال بسیار ناچیز بوده، و استفاده از این فناوری صرفه جویی بسیار زیادی را در وقت و هزینه به دنبال خواهد داشت.

عضویت خبرنامه

آگاهی از جدیدترین فناوری تبلیغات متمرکز در سامانه تبلیغات متمرکز سفیر